VESTUVINIAI TORTAI

Vestuviniai tortai – tai saldūs projektai, kurių imamės labai atsakingai ir su dideliu entuziazmu. „Cukraus Studija“ proginiai tortai Klaipėdoje – tik jūsų šventės stiliui ir skoniui pritaikytas konditerijos kūrinys. Vestuvių šventės desertas gali būti nedidelis, jaukus ir romantiškas, puoštas jūsų močiutės sodo bijūnais, o galbūt 4 aukštų įspūdingas, dengtas 24k auksu – absoliučiai viskas įmanoma!

2024-ųjų metų vestuviniai tortai jau piešiami ant popieriaus ir rezervuojamos datos, todėl nedelskite ir susisiekite su mumis dėl konsultacijos.

DEGUSTACINĖS DĖŽUTĖS

Mūsų tortai Klaipėdoje gali tapti skania jūsų pasiruošimo šventei įžanga. „Cukraus studijoje“ ruošiame vestuvinių tortų degustacijos dėžutes, kuriose rasite daugybę skirtingų torto skonių. Kruopščiai atrenkame populiariausius ir naujausius skonius, ir paruošiame vestuvinių tortų degustacijų rinkinius.

Jaunavedžiai, apsisprendę savo tortą patikėti mums ragauja ir renkasi jų šventei tinkamiausius skonius. Ne retai įsimena ne vienas skonis, todėl renkamasi gaminti skirtingus pojūčius garantuojančius vestuvių tortus su išskirtiniu dekoru. Degustacijos padeda būti tikriems kiekviena būsimos šventės detale. Jaunavedžių sąrašas, norinčių paragauti savo būsimą vestuvinį tortą jau ilgėja, ilgai nedelskite ir susisiekite.