APIE MUS

„Cukraus studija“ užaugo vedama konditerių ir klientų meilės kokybiškiems ir stilingiems tortams bei desertams. Jau daugiau nei 10 metų mūsų studija džiugina klientus ir jų švenčių svečius ne tik seniai patikrintais, bet ir kaskart naujai atrandamais skoniais. Kiekvienais metais peržiūrime savo desertų skonių meniu ir stebiname vis naujais receptais.

Mūsų studijos duris praveria klientai, kurie vertina kokybę be jokių išimčių. Rankų darbo, tik iš natūralių ingredientų tortai ir desertai puošia jūsų šventes tiek žiemą, tiek vasarą.

Per ilgus darbo metus matydami desertų poreikį skirtingoms šventėms, pasirūpinome, kad kiekvienas klientas galėtų užsakyti jo progai skirtą ir pritaikytą skanėstą. Su didžiausiu malonumu mūsų studijoje „gimsta” išskirtiniai ir unikalaus dekoro vestuviniai tortai, krikštynų tortai, gimtadienio tortai bei desertų stalai kiekvienai progai. Jų gamyboje kiekvieną detalę prideriname prie būsimos šventės stilistikos.

Taip pat rūpinamės, kad mažuosius smaližius nustebintų nuotaikingas gimtadienio tortas. Pasaldiname ir darbo kasdienybę, kai „Cukraus studijos“ tortas su Jūsų įmonės logotipu atkeliauja tiesiai į biurą ar iškilmingą šventę.

"Cukraus studijos" tortai ir desertai taps tikra Jūsų vakaro „žvaigžde”.