VESTUVINIAI TORTAI

DIENA, KAI VISKAS TURI BŪTI NEPAPRASTA

Kokybiški ingredientai, aukščiausio lygio konditerijos meistrystė ir stilingos dekoro detalės – vestuvinis tortas, kuris apjungs šventę, o kiekvienas gabalėlis primins jūsų saldžią meilę.

„Cukraus studija“ tortai Klaipėdoje gaminami pagal užsakymą. Vestuvių šventės desertas gali būti nedidelis, jaukus ir romantiškas, puoštas jūsų močiutės sodo bijūnais, o galbūt 4 aukštų įspūdingas, dengtas 24k auksu – absoliučiai viskas įmanoma!

Mūsų tortai Klaipėdoje gali tapti skania jūsų pasiruošimo šventei įžanga. „Cukraus studijoje“ rengiamos vestuvinių tortų degustacijos, kurių metu galite išsirinkti net kelis skonius, kuriais saldinsite ar atgaivinsite savo ir svečių širdis šventės metu.

Vestuviniai tortai – tai saldūs projektai, kurių imamės labai atsakingai ir su dideliu entuziazmu. „Cukraus Studija“ proginiai tortai Klaipėdoje – tik jūsų šventės stiliui ir skoniui pritaikytas konditerijos kūrinys.

2023-ųjų metų vestuviniai tortai jau piešiami ant popieriaus ir rezervuojamos gamybos datos, todėl nedelskite ir susisiekite su mumis dėl konsultacijos.

Kartu su vestuviniais tortais mes pasirūpiname ir saldžiu desertų stalu. Drauge sukursime skonių harmoniją, kuri jūsų šventę padarys dar labiau įsimintiną.

DEGUSTACIJOS

Kiekvienais metais, vasario-balandžio mėnesiais kruopščiai atrenkame populiariausius ir naujausius skonius, ir paruošiame vestuvinių tortų degustacijų rinkinius. Jaunavedžiai, apsisprendę savo tortą patikėti mums ragauja ir renkasi jų šventei tinkamiausius skonius. Ne retai įsimena ne vienas skonis, todėl renkamasi gaminti skirtingus pojūčius garantuojančius vestuvių tortus su išskirtiniu dekoru. Degustacijos padeda būti tikriems kiekviena būsimos šventės detale.

REGISTRUOTIS Į DEGUSTACIJĄ