DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Kokio dydžio torto jums reikia?

Skirkite kiekvienam svečiui po 150-175 g gabalėlį, jog jo skonio receptorius pakylėtumėte iki dangaus!

Kaip išsirinkti vestuvinį tortą?

Juk norisi, kad kiekvienas kąsnis vestuvių šventėje būtų gardus ir nepamirštamas, todėl apie konditerinius gaminius verta pradėti galvoti iš anksto.

  1. Pirmiausia siūlome apsvarstyti torto stilių ir formą. Reikėtų atsižvelgti į šventės aplinką. Jei aplinka stebina modernumu, galima rinktis drąsesnio dekoro tortą, nes jis puikiai derės visumoje. O galbūt jums patinka klasika, tada rinksitės apvalų vestuvių tortą su romantiškomis dekoracijomis.
  2. Tuomet nuspręskite, kelių aukštų torto pageidausite. Dažnai šis pasirinkimas priklauso nuo šventės dalyvių skaičiaus. Paprastai vieno aukšto torto svoris yra apie 2-3 kg, o vienam asmeniui siūloma skirti apie 150-175 gramus. „Cukraus Studijoje“ vestuvinis tortas Klaipėdoje gaminamas pagal individualius jūsų užsakymus, tad galime realizuoti visas išsvajotas idėjas.
  3. Būtinai pasinaudokite vestuvinio torto degustacija. Jos metu galite paragauti skirtingų skonių ir padiskutuoti apie pasirinkimus kartu su antrąja puse. Degustacijos padeda, kai norite būti tikri, jog pagrindinis akcentas – tortas, būtų nepamirštamas.
  4. Vestuvinio torto padėklas yra viena iš temų, kurias būtina aptari su konditeriais. Proginiai tortai Klaipėdoje yra paruošiami ant jaunavedžių pasirinkto padėklo, tai leidžia nebesukti galvos ir dėti desertą tiesiai ant šventės stalo.


Kaip transportuoti tortą?

Net nesinori galvoti apie jaunavedžių nuotaiką, jei nepakeičiamas šventės akcentas – vestuvių tortas atkeliautų deformuotas. Transportavimas tampa ypač svarbus, jei užsakote net kelių aukštų desertą. „Cukraus studija“ gaminami tortai Klaipėdoje gali būti ir pristatomi į šventės vietą Klaipėdos regione. Mes užtikriname būtinas transportavimo ir laikymo sąlygas bei pasirūpiname saugia kelione.