DIENA, KAI VISKAS TURI BŪTI NEPAPRASTA

Kokybiški ingredientai, aukščiausio lygio konditerijos meistrystė ir stilingos dekoro detalės – vestuvinis tortas, kuris apjungs šventę, o kiekvienas gabalėlis primins jūsų saldžią meilę.

„Cukraus studija“ tortai Klaipėdoje gaminami pagal užsakymą. Vestuvių šventės desertas gali būti nedidelis, jaukus ir romantiškas, puoštas jūsų močiutės sodo bijūnais, o galbūt 4 aukštų įspūdingas, dengtas 24k auksu – absoliučiai viskas įmanoma!

Mūsų tortai Klaipėdoje gali tapti skania jūsų pasiruošimo šventei įžanga. „Cukraus studijoje“ rengiamos vestuvinių tortų degustacijos, kurių metu galite išsirinkti net kelis skonius, kuriais saldinsite ar atgaivinsite savo ir svečių širdis šventės metu.

Vestuviniai tortai – tai saldūs projektai, kurių imamės labai atsakingai ir su dideliu entuziazmu. „Cukraus Studija“ proginiai tortai Klaipėdoje – tik jūsų šventės stiliui ir skoniui pritaikytas konditerijos kūrinys.

2023-ųjų metų vestuviniai tortai jau piešiami ant popieriaus ir rezervuojamos gamybos datos, todėl nedelskite ir susisiekite su mumis dėl konsultacijos.

Kartu su vestuviniais tortais mes pasirūpiname ir saldžiu desertų stalu. Drauge sukursime skonių harmoniją, kuri jūsų šventę padarys dar labiau įsimintiną.

DEGUSTACIJOS

Kiekvienais metais, vasario-balandžio mėnesiais kruopščiai atrenkame populiariausius ir naujausius skonius, ir paruošiame vestuvinių tortų degustacijų rinkinius. Jaunavedžiai, apsisprendę savo tortą patikėti mums ragauja ir renkasi jų šventei tinkamiausius skonius. Ne retai įsimena ne vienas skonis, todėl renkamasi gaminti skirtingus pojūčius garantuojančius vestuvių tortus su išskirtiniu dekoru. Degustacijos padeda būti tikriems kiekviena būsimos šventės detale.

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

KAIP IŠSIRINKTI VESTUVIŲ TORTĄ?

Juk norisi, kad kiekvienas kąsnis vestuvių šventėje būtų gardus ir nepamirštamas, todėl apie konditerinius gaminius verta pradėti galvoti iš anksto.

  1. Pirmiausia siūlome apsvarstyti torto stilių ir formą. Reikėtų atsižvelgti į šventės aplinką. Jei aplinka stebina modernumu, galima rinktis drąsesnio dekoro tortą, nes jis puikiai derės visumoje. O galbūt jums patinka klasika, tada rinksitės apvalų vestuvių tortą su romantiškomis dekoracijomis.
  2. Tuomet nuspręskite, kelių aukštų torto pageidausite. Dažnai šis pasirinkimas priklauso nuo šventės dalyvių skaičiaus. Paprastai vieno aukšto torto svoris yra apie 2-3 kg, o vienam asmeniui siūloma skirti apie 150-175 gramus. „Cukraus Studijoje“ vestuvinis tortas Klaipėdoje gaminamas pagal individualius jūsų užsakymus, tad galime realizuoti visas išsvajotas idėjas.
  3. Būtinai pasinaudokite vestuvinio torto degustacija. Jos metu galite paragauti skirtingų skonių ir padiskutuoti apie pasirinkimus kartu su antrąja puse. Degustacijos padeda, kai norite būti tikri, jog pagrindinis akcentas – tortas, būtų nepamirštamas.
  4. Vestuvinio torto padėklas yra viena iš temų, kurias būtina aptari su konditeriais. Proginiai tortai Klaipėdoje yra paruošiami ant jaunavedžių pasirinkto padėklo, tai leidžia nebesukti galvos ir dėti desertą tiesiai ant šventės stalo.

SAUGUS TRANSPORTAVIMAS - RAMI ŠVENTĖ!

Net nesinori galvoti apie jaunavedžių nuotaiką, jei nepakeičiamas šventės akcentas – vestuvių tortas atkeliautų deformuotas. Transportavimas tampa ypač svarbus, jei užsakote net kelių aukštų desertą. „Cukraus studija“ gaminami tortai Klaipėdoje gali būti ir pristatomi į šventės vietą Klaipėdos regione. Mes užtikriname būtinas transportavimo ir laikymo sąlygas bei pasirūpiname saugia kelione.

KELETAS MŪSŲ DARBŲ