GARDŪS TORTAI, DESERTAI SU LOGO JŪSŲ ĮMONĖS ŠVENTEI

Patyrę konditeriai pasaldins jūsų įmonės darbuotojų ar svečių širdis. Tortas su nuotrauka ar logotipu puikiai išpildo šventę ir tampa skaniu bei stilingu akcentu. „Cukraus Studija“ turi daug patirties tiek gaminant nedidelėms ir asmeninėms šventėms, tiek ir vaišinant gausias minias ragautojų. Skanūs tortai jau tapo tarsi ritualu, kuris įprasmina kiekvieną progą.

Mes pasirūpinsime tortu su logo ar įmonės atributika, o šventės džiaugsmą ir skonių puotą paliksime jums.

SKANIAUSI DESERTAI KLAIPĖDOJE

„Cukraus Studijoje“ gimsta skaniausi desertai Klaipėdoje. Čia galite išsirinkti skirtingų dydžių ir net kelių skonių desertus. Mes galime pagaminti jūsų saldžias dovanų idėjas ir pristatyti desertus Klaipėdoje ir visame jos regione. Ne tik tortai su logo, bet ir desertai stebins estetiškumu ir harmoningu dizainu. Vieni skoniai kvies prisimini vaikystę, o kiti leis pažinti šį tą naujo.

SALDŽIOS DOVANOS

Saldžios dovanų idėjos su pasirinkta spalvine gama, įvairūs desertai ir tortai su nuotrauka ar logotipu – mūsų konditeriams profesionalams viskas įmanoma. „Cukraus studijoje“ dirba didžiausią patirtį Klaipėdoje turintys meistrai.

Saldžios dovanos – tai pasirinkimas, kuris niekada nenuvilia. Juk skanūs tortai ir desertai atranda kelią net į didžiausių gurmanų širdis. Valgomos staigmenos gali papildyti bet kokį dovanų rinkinį, bet kokia proga.

Mūsų studija dirba jau daugiau nei 10 metų, tad turime sukaupę itin didelę patirtį. „Cukraus studija“ konditeriai pasirūpins ir mažų švenčių, ir didelių renginių desertais Klaipėdoje ir regione.

KAIP IŠSIRINKTI TORTĄ SU LOGO

Viskas labai paprasta. Pirmiausia apskaičiuokite, kokio dydžio torto jums reikia. Kviečiame pasinaudoti mūsų patarimais ir vienam žmogui skirti apie 150-175 gramų deserto. Tortas su nuotrauka ar logotipu, sveriantis daugiau nei 5 kg gali būti gaminamas iš 2-3 skirtingų skonių. Jei sunku išsirinkti iš aprašymų, galite atvykti degustacijai ir išmėginti patys.

KOKIAS SALDŽIŲ DOVANŲ IDĖJAS SIŪLOME

„Cukraus studijoje“ mes siūlome rinktis iš skirtingų desertų, kurie tampa pačiomis gardžiausiomis saldžiomis dovanomis. Galime pagaminti: prancūziškus pyragaičius / desertus indeliuose, keksiukus su logotipais, Macarons sausainius, kaneles bei, žinoma, tortai su nuotrauka ar logotipu pradžiugins jūsų kolegas ar klientus ir užtikrins jūsų prekės ženklo reklamą.

MUMIS PASITIKI

 
Hegelmann
Inno Line by sba home
biofarmacija
APRANGA
GITANA
Maborocona
Madisima
Neogroup
Nesė pramgoų bankas
SG Klinika
Vakarų laivų gamykla
Zeelandia